Planujesz urodziny, uroczystość rodzinną lub imprezę firmową?
Poznaj przestrzeń CZŚ!


INNY WYMIAR

Kiedy ostatni raz chowaliście się w szafie, żeby zrobić imprezę? No właśnie, my pamiętamy takie zabawy z dzieciństwa! A może tak zaskoczyć bliższych i dalszych znajomych i zrobić urodziny, spotkanie po latach czy firmówkę właśnie za szafą, w „Innym Wymiarze”? Na taką imprezę możecie zaprosić nawet do 20-25 osób i bawić się w oddzielnej przestrzeni z niezależną muzyką i klimatyzacją. Do Waszej dyspozycji jest też osobna toaleta. Wyserwujemy Wam pyszne jedzenie - od przystawek przez dania główne po desery i torty w dowolnie wybranej formie: bufetu, wspólnego stołu czy serwowane restauracyjnie. Ukryjcie się w "Innym Wymiarze" i zarządzajcie swoim światem!

Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę 

SALA KLUBOWA - POZIOM -1

Jeśli szalona impreza (wybierz odpowiednią okazję)

to tylko w przestrzeni klubowej Centrum Zarządzania Światem! Dopasujcie do siebie menu, wybierzcie ulubione trunki, zamówcie występ artystyczny na scenie lub DJ’a, a Wasi Goście będą wspominać imprezę latami. Niezależny bar, scena i DJ-ka oraz pysznie zastawiony bufet to gwarancja udanej zabawy, a przy tym niezależna od reszty lokalu przestrzeń nawet do 80-ciu osób. Zarządźcie imprezę w CZŚ i przeżyjcie niezapomnianą noc!

Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę 

CAŁY LOKAL

Masz dużą rodzinę, liczne grono znajomych, a może zatrudniasz w swojej firmie wielu pracowników i potrzebujesz przestrzeni, żeby się z nimi spotkać? Wynajmij Centrum Zarządzania Światem na wyłączność! Nasza przestrzeń pomieści nawet do 160 osób. Poza dużą salą klubową do tańca, prezentacji, szkolenia czy występu scenicznego, zapewnisz swoim Gościom niezależną przestrzeń z bufetem z przekąskami, ciepłymi daniami i deserami. Twoi Goście będą też mieli okazję odnaleźć "Inny Wymiar" - salę ukrytą za regałem z książkami, która podczas imprezy może być miejscem specjalnych atrakcji, spokojniejszych rozmów, animacji dla dzieci czy przechowania licznych prezentów. Dwa bary z profesjonalną i pomocną załogą zapewnią stały dostęp do pysznych koktajli, dobrego wina czy aromatycznej kawy. Każda z sal jest wyposażona w wentylację mechaniczną, a w gorące dni klimatyzacja utrzyma optymalną temperaturę imprezy. Wynajmij cały lokal i zarządzaj światem razem z nami!

Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę  Zorganizuj imprezę